Bytový dům Polská

Bytový dům Polská se nachází v Ostravě, městské části Poruba. Tato lokalita vyniká především širokou dostupností občanské vybavenosti, veřejných služeb a blízké dostupnosti městské hromadné dopravy.

Lokalita bytového domu

Bytový dům Polská je bytovým domem s doplňkovým občanským vybavením. Budova je nepodsklepená, má šest nadpodlaží. Přízemí tvoří zejména garážová stání a sklepní kóje.

Bytový dům se nachází v proluce v obytné čtvrti. V sousedství se nachází zástavba bytových domů, základní škola, střední škola a speciální mateřská škola.

V okolí se dále nachází rozptýlená zeleň, pozemek je mírně svažitý s východním sklonem. Přístup je z veřejné komunikace.

Občanská vybavenost

V okolí bytového domu se nachází široká občanská vybavenost. V okruhu 1km se nachází základní škola, střední škola a mateřská škola. Je zde také dostupný plavecký bazén a nebo letní koupaliště. Zkrátka nepřijdou ani milovníci halových sportů. V areálu Sareza, nebo Fajné je možno hrát tenis, volejbal, basketbal... V blízkém okolí se nachází také velké množství restaurací nebo menších hospůdek. Pokud budete potřebovat nakoupit, vězte i tentokráte budete mít vše po ruce. V těsné blízkosti se nachází obchodní dům Lidl, Tesco, Albert a Kaufland.

3 školy a školy v okruhu 1 km
XX možností využití v oblasti kultury a sportu v okruhu 1 km
4 obchody a nákupní střediska v okruhu 1 km

Městská hromadná doprava

Bytový dům disponuje výbornou dostupností městské hromadné dopravy. Vzdálenost na tramvajovou zastávku je cca 150m. Vzdálenost k autobusové zastávce je cca 30m.

Tramvaj č. 3 ve směru Dubina - Poruba vozovna
Tramvaj č. 4 ve směru Nová huť již. brána - Martinov
Tramvaj č. 7 ve směru Výškovice - Vřesinská
Tramvaj č. 8 ve směru Hlavní nádraží - Vřesinská
Tramvaj č. 9 ve směru Plynárny - Vřesinská
Tramvaj č. 17 ve směru Dubina - Vřesinská
Tramvaj č. 19 ve směru Dubina - Martinov

Autobus č. 44 ve směru Třebovice Tesco - Otakara Jeremiáše
Autobus č. 54 ve směru Alšovo náměstí - Sad B. Němcové
Autobus č. 46 ve směru Polanka - Polanka
Autobus č. 53 ve směru Svinov mosty d. z. - Polanka


TRIMEX REALITY a.s. zajišťuje komplexní realitní služby a obstarává doprovodný právní a finanční servis včetně poradenství. Široká nabídka pokrývá reality pro bydlení i reality pro podnikání.


Partneři projektu


Kontaktujte nás

Pokud máte jakýkoli dotaz a nebo přání, neváhejte nás kontaktovat. Náš specialista vám bude věnovat plnou péči s každým vašim přáním a nebo vám třeba pomůže s výběrem nového domovu pro vaši rodinu.